Lokalizacja

Wyszukiwanie zaawansowane

Wyszukiwanie zaawansowane
Sortuj według:

Rzeszów ul.Leśne Wzgorze 35,85ar WZ 12 szeregówek

Rzeszów, ul. Leśne Wzgórze

Rzeszów ul.Leśne Wzgorze 35,85ar WZ 12 szeregówek

Super-nieruchomosci.com
Tylko u nas Oferta na wyłączność
WZ ( w trakcie realizacji ) na 12 szeregówek w zabudowie bliźniaczej

Działka 35,85ar.
wymiary 25m x 130m
dojazd: drogą utwardzo..

Rafał Ostyński specjalista ds. gruntów Tel. 731 595 295 Zostaw wiadomość
Zobacz 1 200 000 zł
Działka - sprzedaż 3585.00 m2
Cena za m2: 334.73 zł

Kawalerka w świetnej lokalizacji - Krzyżanowskiego

Rzeszów, al. prof. Adama Krzyżanowskiego

1 pokój, 27,0 m2, 9 piętro, Rzeszów - ul. Krzyżanowskiego

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
- mieszkanie o powierzchni 27,0 m2
- piętro: dziewiąte z dziewięciu
- ciepła woda: z sieci miejskiej
- ogrzewanie: z sieci miejskiej

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
- 1 po..

Michał Wojewoda specjalista ds. nieruchomości Tel. 788 241 331 Zostaw wiadomość
Zobacz 1 500 zł
Mieszkanie - wynajem 27.00 m2
1 9

Mieszkania w Tyczynie

Tyczyn

IV kwartał 2026r.

Jadwiga Szramik specjalista ds. nieruchomości Tel. 733933318 Zostaw wiadomość
Zobacz 510 000 zł
Mieszkanie - sprzedaż 67.40 m2

Powstańców Styczniowych

Rzeszów

IV 2026

Natalia Kiełb specjalista ds. nieruchomości Tel. 725 755 105 Zostaw wiadomość
Zobacz 539 940 zł
Mieszkanie - sprzedaż 44.30 m2

3-poziomowy narożny dom z garażem

Rzeszów, ul. Powstańców Styczniowych

Wyjątkowy 3-poziomowy dom z garażem, 3 łazienkami i ogrodem 415,92m2 w znakomitej lokalizacji - Powstańców Styczniowych. Dom o powierzchni użytkowej 166,7m2, oddawany w stanie deweloperskim: IV kwartał 2026

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
- powierzchnia..

Zobacz 1 450 290 zł
Dom - sprzedaż 166.70 m2
6

Rzeszów, Budziwój – 15 arów

Rzeszów

Rzeszów, Budziwój , 15 arów

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
- Powierzchnia: 15 arów
- Wymiary: 34,5m x 43m
- WZ na dom jednorodzinny w trakcie wyrabiania
- Wśród zabudowy jednorodzinnej
- Ustawna o dobrych wymiarach pozwalających na cały wachlarz proj..

Marcin Krupa specjalista ds. gruntów Tel. 695 873 250 Zostaw wiadomość
Zobacz 320 000 zł
Działka - sprzedaż 1489.00 m2
Cena za m2: 214.91 zł

4 pokoje|balkon|znakomita lokalizacja

Rzeszów, ul. Bohaterów Westerplatte

Na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 49,82m², położone na pierwszym piętrze niskiego, zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części miasta przy ul. Bohaterów Westerplatte

Mieszkanie sprzedawane BEZ UMEBLOWANIA

OPIS..

Paweł Krok specjalista ds. nieruchomości Tel. 881 583 344 Zostaw wiadomość
Zobacz 480 000 zł
Mieszkanie - sprzedaż 49.82 m2
4 1

Osiedle Biała

Rzeszów

IV kwartał 2026r.

Zobacz 499 900 zł
Mieszkanie - sprzedaż 54.95 m2

Przestronne mieszkania/możliwość 2 poziomów

Rzeszów, al. gen. Władysława Sikorskiego

OSIEDLE SIKORSKIEGO to zróżnicowane propozycje mieszkań i domów, które odpowiadają na potrzeby różnych klientów.
Dla osób ceniących sobie przestrzeń na świeżym powietrzu dostępne są przestronne skrajne szeregówki lub trzy pokojowe m..

Kamil Stępień specjalista ds. nieruchomości Tel. 533 899 004 Zostaw wiadomość
Zobacz 529 900 zł
Mieszkanie - sprzedaż 67.09 m2
3 1

Nowoczeny dom |5 pokoi|121 m2

Krasne

W sprzedaży osiedle nowoczesnych domów wolnostojących. Każdy z domów znajduje się na 4 arowych działkach.

Kupujący nie płaci Prowizji /Podatku PCC

OPIS INWESTYCJI:
- powierzchnia domu: 121,02m2
- pow.działki : 402 m2
- 5 pokoi
- doskona..

Natalia Borowiecka specjalista ds. nieruchomości Tel. 575 362 696 Zostaw wiadomość
Zobacz 569 000 zł
Dom - sprzedaż 121.02 m2
5

Działka z WZ na dom w Rzeszowie | przy dr. asfalt.