Lokalizacja

Wyszukiwanie zaawansowane

Wyszukiwanie zaawansowane
Sortuj według:

Bircza 13,55 ha woj. podkarpackie

Wola Korzeniecka

Bircza 13,55 ha woj. podkarpackie

Oferta na wyłączność
Miejscowość Wola Korzeniecka gmina Bircza powiat przemyski

Posiadamy w sprzedaży grunty rolne w Bandrowie Narodowym o powierzchni 52ha i w Komańczy o powierzchni 145ha. na terenie woj...

Rafał Ostyński specjalista ds. gruntów Tel. 731 595 295 Zostaw wiadomość
Zobacz 699 000 zł
Działka - sprzedaż 135500.00 m2
Cena za m2: 5.16 zł

Hermanowa 20 arów z WZ

Hermanowa

Hermanowa około 20 arów z WZ na dom (do wydzielenia)

Tylko u nas

- Widokowa, piękna działka
- Lekko pochylona
- WZ na dom
- Dobry dojazd do centrum Rzeszowa (zaledwie kilkanaście minut)
- działka do wydzielenia z większego areału (51 ar..

Marcin Krupa specjalista ds. gruntów Tel. 695 873 250 Zostaw wiadomość
Zobacz 280 000 zł
Działka - sprzedaż 2000.00 m2
Cena za m2: 140.00 zł

Hermanowa 29 arów z WZ

Hermanowa

Hermanowa około 29 arów z WZ na dom (do wydzielenia)

Zobacz 250 000 zł
Działka - sprzedaż 2900.00 m2
Cena za m2: 86.21 zł

Hermanowa 51 arów z WZ

Hermanowa

Hermanowa około 51 arów z WZ na dwa domy domy

Zobacz 460 000 zł
Działka - sprzedaż 5100.00 m2
Cena za m2: 90.20 zł

Racławówka 19 ar - WZ na dom

Racławówka

Racławówka 19 ar - WZ na dom

- działka położona wśród nowej zabudowy jednorodzinnej.
- Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny
- bardzo dobry dojazd do Rzeszowa a także na A4 / S19 (ok. 1 km wylot na S19)
- wyśmienita działka pod d..

Zobacz 285 000 zł
Działka - sprzedaż 1900.00 m2
Cena za m2: 150.00 zł

Palikówka gmina Krasne 27ar

Palikówka

Palikówka gmina Krasne 27ar

Gmina Krasne, miejscowość Palikówka, woj. podkarpackie

Super-nieruchomosci.com
Tylko u nas Oferta na wyłączność

Działka 27ar. w drugim pasie zabudowy
wymiary 22m x 115m
dojazd: drogą utwardzoną służebno..

Zobacz 297 000 zł
Działka - sprzedaż 2700.00 m2
Cena za m2: 110.00 zł

Rzeszów ul. Herbowa 42ar

Rzeszów, ul. Herbowa

Rzeszów ul. Herbowa 42ar

Super-nieruchomosci.com

Działka 42ar.
wymiary 31m x 139m

Zobacz 1 470 000 zł
Działka - sprzedaż 4200.00 m2
Cena za m2: 350.00 zł

Krzemienica ok.1 ha - inwestycyjnie

Krzemienica

Krzemienica ok.1 ha - inwestycyjnie

Tylko u nas
- działka z pomysłem na dobrą lokatę z wysoką stopą zwrotu
- kupić może każdy – pomimo wielkości areału
- w okolicy domów jednorodzinnych
- media – na działce oraz u sąsiada (uregul..

Zobacz 1 100 000 zł
Działka - sprzedaż 10000.00 m2
Cena za m2: 110.00 zł

Działka inwestycyjna z koncepcją 6 domów - 88 arów

Sokołów Małopolski

Do sprzedania działka 88,35a – wydane WZ pod budowę 6 domów wolnostojących - Wólka Sokołowska – 5 min od S19

Oferta Tylko u nas!

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
- powierzchnie działek: 88,35a
- wymiary działki: ok. 243x35 m
- kształt działki: p..

Michał Wojewoda specjalista ds. nieruchomości Tel. 788 241 331 Zostaw wiadomość
Zobacz 419 000 zł
Działka - sprzedaż 8835.00 m2
Cena za m2: 47.43 zł

27 ar Rzeszów Podleśna - Siedliska

Rzeszów, ul. Podleśna

27 ar Rzeszów Podleśna - Siedliska
Tylko u nas

- działka w sąsiedztwie domów jednorodzinnych
- z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej
- w bezpośrednim sąsiedztwie lasu
- okolica widokowa, pozwalająca wypocząć i napawać się piękn..

Zobacz 490 000 zł
Działka - sprzedaż 2700.00 m2
Cena za m2: 181.48 zł

7 ar pod dom, Rzeszów Matysówka

Rzeszów, ul. Matysowska

7 ar pod dom, Rzeszów Matysówka

Tylko u nas

- działka mieszcząca się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych
- położona na wzgórzu
- wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny
- cicha i spokojna okolica z bardzo dobrym dojazdem do centrum
..

Zobacz 390 000 zł
Działka - sprzedaż 710.00 m2
Cena za m2: 549.30 zł

WZ Będzienica54ar gmina Iwierzyce

Będzienica

Będzienica 54ar gmina Iwierzyce, Ropczycko Sędziszowski

Super-nieruchomosci.com
Tylko u nas Oferta na wyłączność

Warunki Zabudowy pod budynek mieszkalny jednorodzinny

Województwo Podkarpackie
Powiat Ropczycko Sędziszowski
Gmina Iwierzyce
..

Zobacz 216 000 zł
Działka - sprzedaż 5400.00 m2
Cena za m2: 40.00 zł

Działka Lutoryż 20ar

Lutoryż

Lutoryż 20ar

Gmina Boguchwała, miejscowość Lutoryż, woj. podkarpackie

Super-nieruchomosci.com
Tylko u nas Oferta na wyłączność

Działka 20ar. w pierwszym pasie zabudowy
wymiary 40m x 56m
dojazd: drogą asfaltową
Media
- prąd na dzia..

Zobacz 200 000 zł
Działka - sprzedaż 2000.00 m2
Cena za m2: 100.00 zł

Rzeszów ul. Pańska 20,58ar

Rzeszów, ul. Pańska

Rzeszów ul. Pańska 20,58ar

Super-nieruchomosci.com
Tylko u nas Oferta na wyłączność

Działka 20,58ar.
wymiary 36m x 87m

Zobacz 660 000 zł
Działka - sprzedaż 2058.00 m2
Cena za m2: 320.70 zł
Wpisów na stronie:102050wszystkie
Wybierz stronę:1..1516171819