Opis

GOTOWE w stanie deweloperskim PRZESTRONNE mieszkanie z dużym pokojem dziennym o pow. ok. 32m2 oraz balkonem (zadaszonym). TECHNOLOGIA PASYWNA. Dodatkowo rekuperacja, fotowoltaika oraz ogrzewanie na podczerwień – KUP I CIESZ SIĘ NISKIMI RACHUNKAMI. Mieszkanie BEZCZYNSZOWE. 2 miejsca parkingowe W CENIE.
Rzeszów, Załęże, ul. Rubinowa.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
- pow. 67,07m2
- 2 pokoje (w tym przestronna strefa dzienna z wyjściem na balkon)
- w mieszkaniu pomieszczenie gospodarcze o pow. ok. 3m2
- duży BALKON (wyłożony deską kompozytową)
- piętro: drugie z 2 (ciesz się tym, że nie masz już sąsiada nad sobą)
- ogrzewanie elektryczne: grzejniki na podczerwień
- REKUPERACJA i FOTOWOLTAIKA
- 2 MIEJSCA PARKINGOWE – W CENIE

STANDARD WYKOŃCZENIA:
- rekuperacja
- fotowoltaika
- Internet
- domofon
- tynk gipsowy (do szpachlowania)
- okna PCV 3-szybowe 7-komorowe
- parapety: aglomarmur
- grzejniki na podczerwień
- balkon wyłożony deską kompozytową (zadaszony)
- budynek z 2024 r.

LOKALIZACJA: Rzeszów, ul. Rubinowa: w pobliżu: sklep spożywczy, przystanek MPK, szkoła i przedszkole, przychodnia medyczna, las państwowy, niska zabudowa jednorodzinna, cicha osiedlowa droga (dojazd drogą asfaltową), szybki dojazd do S19 czy A4 oraz wiele innych

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości.
Cena: 650 579 zł (mieszkanie oraz 2 miejsca parkingowe)
Brak prowizji i PCC

DODATKOWO:
- bezpłatna opieka doświadczonego doradcy finansowego, ofertę wybieramy z 26 banków
- 10 % rabatu do Castroamy oraz 15% rabatu na asortyment w Leroy Merlin

Jadwiga Szramik
tel. 733 933 318
Nr licencji: 29242

Licencjonowane Biuro Nieruchomości
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 67
tel. 17 710 50 01
e-mail: jadwiga@super-nieruchomosci.com
www.super-nieruchomosci.com

Podstawowe dane

Numer oferty:
10974/3256/OMS
Miasto:
Rzeszów
Ulica:
ul. Rubinowa
Cena za m2:
9700.00 zł
Powierzchnia:
67.07 m2
Stan:
Stan deweloperski
Rok budowy:
2024
Liczba pokoi:
2
Piętro:
2
Liczba pięter:
2

Skontaktuj się z agentem

Jadwiga Szramik Specjalista ds. nieruchomości tel. 733 933 318 Zostaw wiadomość
Zainteresowany?
Napisz do nas lub zadzwoń
Udostępnij ofertę
powrót do listy ofert