Lokalizacja

Wyszukiwanie zaawansowane

Wyszukiwanie zaawansowane
Sortuj według:

Rzeszów ul.Leśne Wzgorze 35,85ar WZ 12 szeregówek

Rzeszów, ul. Leśne Wzgórze

Rzeszów ul.Leśne Wzgorze 35,85ar WZ 12 szeregówek

Super-nieruchomosci.com
Tylko u nas Oferta na wyłączność
WZ ( w trakcie realizacji ) na 12 szeregówek w zabudowie bliźniaczej

Działka 35,85ar.
wymiary 25m x 130m
dojazd: drogą utwardzo..

Rafał Ostyński specjalista ds. gruntów Tel. 731 595 295 Zostaw wiadomość
Zobacz 1 200 000 zł
Działka - sprzedaż 3585.00 m2
Cena za m2: 334.73 zł

Działka z WZ na dom w Rzeszowie | przy dr. asfalt.

Rzeszów, ul. Beskidzka

Działka budowlana w doskonałej lokalizacji - ul. Beskidzka w Rzeszowie.

- powierzchnia działki: 11,79 a
- dojazd: droga asfaltowa gminna + zjazd 10 m utwardzony
- wydane warunki zabudowy
- na działce: wszystkie media

Warunki zabudowy:
- zabudo..

Grzegorz Proksa specjalista ds. nieruchomości Tel. 530 327 446 Zostaw wiadomość
Zobacz 365 490 zł
Działka - sprzedaż 117.90 m2
Cena za m2: 310.00 zł

Działka 66 arów, Borek Stary

Borek Stary

DZIAŁKA BUDOWLANA 66 ARÓW
Borek Stary, gmina Tyczyn | 7 km od Rzeszowa

Tylko u nas

Szukasz przestronnej działki pod wymarzony dom, blisko Rzeszowa, z pełnym uzbrojeniem i świetnym dojazdem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!
Na sprzedaż..

Marcin Krupa specjalista ds. gruntów Tel. 695 873 250 Zostaw wiadomość
Zobacz 499 000 zł
Działka - sprzedaż 6600.00 m2
Cena za m2: 75.61 zł

Grunty rolne ok. 34 ha

Strzyżów

Gmina Strzyżów, obręb Dobrzechów, ok. 34 ha gruntów rolnych

Tylko u nas!

• Działka posiada dostęp do drogi gminnej (częściowo utwardzonej, następnie polnej
• Działka posiada bezpośredni dostęp do linii średniego napięcia (15kV)
..

Zobacz 2 020 800 zł
Działka - sprzedaż 336800.00 m2
Cena za m2: 6.00 zł

Zaczernie Gmina Trzebownisko 37ar

Zaczernie

Zaczernie Gmina Trzebownisko 37ar

Super-nieruchomosci.com
Tylko u nas Oferta na wyłączność
Możliwość zrobienia WZ pod własną inwestycję
Działka sąsiaduje z lotniskiem Rzeszów Jasionka oraz z firmami Panattoni, InPost i tp.

Działka..

Zobacz 1 295 000 zł
Działka - sprzedaż 3701.00 m2
Cena za m2: 349.91 zł

Matysówka

Matysówka działka 17.3 ar WZ na dom jednorodzinny

Tylko u nas

- Bardzo ciekawa propozycja na lokatę
- Położona przy drodze asfaltowej
- WZ na dom jednorodzinny
- Dobry dojazd do Rzeszowa (zaledwie kwadrans)

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
- wymiary..

Zobacz 490 000 zł
Działka - sprzedaż 1735.00 m2
Cena za m2: 282.42 zł
Wpisów na stronie:102050wszystkie
Wybierz stronę: 123456

Działki

Oferujemy bardzo wiele ciekawych ofert dotyczących sprzedaży, a także wynajmu działek. Jest to bardzo popularna i nadal opłacalna forma lokowania kapitału w Rzeszowie. Działki przeznaczone na sprzedaż znajdują się w zarówno na terenie miasta jak i w pobliskich miejscowościach. Oferowane działki są zróżnicowane powierzchniowo i cenowo, mogą być przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, wielorodzinną, jak i pod większe inwestycje jak np.: magazyny, biurowce, budynki handlowo-usługowe itp.