Kupimy Twoje mieszkanie - zadzwoń - 17 740 29 49

Kupuj bez prowizji

Biuro Super-Nieruchomości wprowadziło usługę "Kupuj bez prowizji" dla wszystkich oferowanych do sprzedaży mieszkań i domów jako pierwsze biuro w Rzeszowie. To nowy standard na rynku nieruchomości, który daje Naszym Klientom możliwość bezprowizyjnego zakupu nieruchomości. Rozumiemy jak duże wydatki ponosi Klient  nabywając nieruchomość (podatek, opłaty notarialne, opłaty sądowe, koszty finansowania, nakłady remontowe, koszty przeprowadzki, zakup wyposażenia, itd...) dlatego nie obciążamy go dodatkowymi kosztami.

Nie musisz już tracić czasu na szukanie ofert bezpośrednio. - Nasza baza to kilkaset ofert nieruchomości, opisy i  zdjęcia pokrywające się ze stanem faktycznym.

Nie musisz obawiać się ryzyka związanego z zakupem nieruchomości. - Każda oferta w naszej bazie jest gruntownie sprawdzona pod kątem prawnym.

Skorzystaj na współpracy z nami, zyskaj bezpieczeństwo , jednocześnie oszczędzając swój czas i pieniądze.

Jak to działa ?

  • usługą „Kupuj bez prowizji” objęte są wszystkie oferty sprzedaży mieszkań i domów
  • w usłudze „Kupuj bez prowizji” tylko Klient Sprzedający nieruchomość płaci prowizję
  • Klient Kupujący zwolniony jest z zapłaty prowizji, nie istnieją żadne dodatkowe koszty związane z usługą - jest to wyraźnie zaznaczone w umowie
  • każdy Klient może skorzystać z usługi „Kupuj bez prowizji” wielokrotnie, niezależnie od ilości zaprezentowanych ofert
  • nieruchomości nabywane w ramach usługi „Kupuj bez prowizji” mają najniższą cenę, która określana jest przez właściciela, jeśli znajdziecie Państwo daną nieruchomość w niższej cenie prosimy zgłosić to naszemu Doradcy, a wtedy gwarantujemy, że będziecie mogli ją nabyć za pośrednictwem Super-Nieruchomości nie płacąc więcej (różnice w cenie mogą wystąpić wyłącznie z powodu opóźnienia w aktualizacji danych, nigdy prowizja nie jest doliczana do wartości nieruchomości)
  • w ramach usługi „Kupuj bez prowizji” Klient może skorzystać z bezpłatnej konsultacji z naszym Doradcą Finansowym uzyskując w ten sposób dostęp do najatrakcyjniejszych ofert kredytowych na rynku.

Jak skorzystać z usługi "Kupuj bez prowizji"?

Wystarczy, że wybierzesz interesującą nieruchomość z bazy ofert, skontaktujesz się z nami i umówisz na spotkanie w dogodnym terminie

Mieszkania

Domy

Działki

Komercja

Kredyty

© 2019 Super-Nieruchomości - Nieruchomości Rzeszów, Kraków

Realizacja: Serwisy internetowe Zdzislowicz.pl