Kupimy Twoje mieszkanie - zadzwoń - 17 740 29 49

Kredyty firmowe

Sprawne prowadzenie przedsiębiorstwa często wymaga szybkiego obrotu gotówką oraz dokonywania różnego rodzaju inwestycji. Aby umożliwić sprawny rozwój Twojego Biznesu oferujemy kredyty dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek osobowych oraz spółek prawa handlowego.

Kredyt inwestycyjny

Pomożemy Twojej Firmie dynamicznie się rozwijać! Dzięki kredytowi inwestycyjnemu z łatwością sfinansujesz nawet w 100% zakup środków trwałych – nowego sprzętu czy budynków.

Kredyt przetarg

Twoja Firma staje do przetargów publicznych? Potrzebujesz wsparcia finansowego, aby zrealizować podpisany kontrakt? Ten kredyt przeznaczony jest właśnie dla Ciebie.

Specjalna oferta kredytu dla firm realizujących kontrakty z jednostkami samorządu terytorialnego i skarbu Państwa, zapewniająca finansowanie nawet 70% wartości inwestycji.

Kredyt w rachunku bieżącym

Z kredytem w rachunku bieżącym pieniądze na rozwój firmy już zawsze będziesz mieć pod ręką! Skorzystaj z bezterminowego kredytu w rachunku bieżącym i zdobądź wygodne i pewne źródło finansowania swojej działalności.

Kredyt obrotowy

Kredyt obrotowy to wygodne i pewne źródło finansowania bieżących potrzeb związanych z działalnością Twojej firmy. Pozwala on dopasować wysokość zadłużenia do faktycznych potrzeb Twojej firmy, a spłata pożyczki następuje automatycznie, dzięki wpływom środków na rachunek bieżący. Z kredytem obrotowym z łatwością uregulujesz firmowe rozliczenia oraz spłacisz bieżące zobowiązania bez konieczności nadmiernego zadłużania się.

Linia kredytowa

Jeśli Twoja firma dynamicznie się rozwija i potrzebujesz elastycznego źródła finansowania, skorzystaj z linii kredytowej.

Linia kredytowa to kilka produktów kredytowych w jednym.

Pozwala ona dzielić dostępny limit finansowania pomiędzy różne usługi. Dzięki czemu sam zadecydujesz z jakich form finansowania skorzysta Twoja Firma.

Kredyt pod dotację

Dla przedsiębiorców ubiegających się o dotacje na realizację przedsięwzięć inwestycyjnych ze środków Unii Europejskiej, przygotowaliśmy Kredyt pod dotację. Finansujemy do 100% wartości inwestycji netto w tym koszty kwalifikowane oraz niekwalifikowane.

Kredyt z poręczeniem

Kredyt z poręczeniem przeznaczony jest dla firm, które nie posiadają zdolności kredytowej.

Dzięki poręczeniu udzielonemu przez Fundusz Poręczeniowy, możliwe jest uzyskanie kredytu w sytuacji, gdy posiadane i proponowane formy zabezpieczenia spłaty kredytu są niewystarczające.

Kredyt dla wolnych zawodów

Uproszczona ścieżka kredytowa przygotowana specjalnie z myślą o przedstawicielach wolnych zawodów. Kredyt dla Wolnych Zawodów rozpatrywany jest w procedurze uproszczonej. Dlatego na preferencyjnych warunkach, szybko i bez zbędnych formalności otrzymasz do 250 tys. złotych.

Faktoring

Udzielasz kredytu kupieckiego i w związku z tym czasem pojawia się problem braku gotówki? Chcesz wyeliminować obawy o niewypłacalności kontrahentów? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Skorzystaj z faktoringu, aby otrzymać zapłatę za wystawioną przez Twoją firmę fakturę przed jej terminem płatności. Dzięki temu łatwo zamienisz należności na środki finansowe.

Korzystaj z faktoringu aby poprawić płynność finansową firmy oraz zabezpieczyć się przed ryzykiem niewypłacalności odbiorców.

Mieszkania

Domy

Działki

Komercja

Kredyty

© 2019 Super-Nieruchomości - Nieruchomości Rzeszów, Kraków

Realizacja: Serwisy internetowe Zdzislowicz.pl